Montaż oświetlenia reklam Łódź

Montaż oświetlenia reklam to bardzo istotny aspekt reklamy, która ma być widoczna. Oświetlenie reklamy jest szczególnie ważne w tych okresach, kiedy dni są krótkie. Dobrego oświetlenia reklamy nie zastąpi nawet bardzo mocne oświetlenie uliczne, dlatego agencje outdoorowe nie szczędzą kosztów aby oświetlić każdy swój billboard.

W historii firmy oświetliliśmy ponad 800 tablic reklamowych. Oświetliliśmy – to znaczy zainstalowaliśmy 2000 opraw oświetleniowych, klika tysięcy czujników zmierzchowych, bezpieczników i wyłączników różnicowoprądowych, pociągneliśmy około 12000 metrów biężących kabla elektrycznego.
Prace elektroinstalacyjne wykonywane są przez pracowników posiadających uprawnienia SEP, w sposób bezpieczny dla późniejszych użytkowników. Korzystając z naszego doświadczenia w montażu oświetlenia reklam, potrafimy dobrać typ oprawy i moc źródeł światła (żarówek) do danej tablicy reklamowej. Kabel zasilający oświetlenie możemy ułożyć na ścianie lub w wykopie albo przeciągnąć liną napowietrzną.
Najlepszym dowodem na rzetelność naszej pracy jest fakt, iż instalacje ułożone przez naszych pracowników w roku 1995, działają do dziś… Polecamy naszą firmę jako pewny partner wykonujący montaż oświetlenia reklam oraz wykonywania przeglądów.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze billboardów. Od 1995 roku z powodzeniem obsługujemy w zakresie technicznym duże nośniki reklamowe (wyklejamy plakaty na billboardach, montujemy reklamy, winyle i bannery.). Przez kilkanaście lat naszej działalności zebraliśmy grono stałych klientów, którzy znają nas i darzą zaufaniem. Jeśli chcielibyście Państwo zamontować nową reklamę na budynku, lub szukacie firmy do jej obsługi, to trafiliście idealnie. Chętnie Wam pomożemy i doradzimy w temacie reklamy wielkoformatowej.

Zakres prac:

  • montaż reklam
  • montaż siatek reklamowych
  • konserwacja reklam
  • wyklejanie billboardów
  • montaż winyli
  • montaż banerów reklamowych
  • wyklejanie plakatów
  • montaż oświetlenia reklam