O firmie

Podnośniki-Zieliński.pl to zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem na rynku wynajmu podnośników koszowych i usług wysokościowych. Na początku naszej działalności, sięgającej 1995 roku braliśmy aktywny udział w dynamicznym rozwoju rynku reklamy zewnętrznej w Polsce. Od tego czasu zajmujemy się obsługą billboardów (wyklejanie billboardów, montaż reklam, montaż banerów reklamowych oraz winyli).

Obsługując przez 26 lat billboardy nasi pracownicy zdobyli bardzo duże kwalifikacje jako operatorzy podnośników koszowych. Wynajmując nasze podnośniki koszowe wynajmują Państwo także operatorów z ich bogatym doświadczeniem zawodowym. 

Nasz park maszynowy – w tym momencie trzy podnośniki koszowe – służy Państwu przez cały rok. Mogą Państwo wynająć nasze podnośniki do dowolnych celów. Pracując przy reklamie zewnętrznej z czasem poszerzyliśmy nasze umiejętności i obecnie proponujemy Państwu  również usługi w zakresie fachowej pielęgnacji zieleni wysokiej (przycinka drzew i usuwanie konarów), profesjonalnego mycia okien i innych prac wysokościowych. 

Nasze wysokie kwalifikacje i profesjonalne podejście do zleconych zadań potwierdzają nasi zadowoleni Klienci. Zachęcamy do zapoznania się dokładniej z naszą ofertą i skorzystania z darmowej wyceny